| HentaiFan1998 a întrebat:

Salut, de 1 an și ceva au început sa mi apara niște pete negre pe dinți, ma spal în fiecare seara pe dinți de când eram mic ( si în timpul săptămânii de 2 ori pe zi, dimineata si seara) m-am dus la dentist instant ce a apărut si mi-a zis sa periez si în spatele dinților, am zis ok si am început, dar de atunci a rămas totul la fel si chiar cred ca s-a înrăutățit, stie cineva ce trebuie sa fac? Dacă e nevoie de poza o da pun, dar cred ca m-am facut destul de înțeles.

2 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

Normal, ar trebui in fiecare zi si dimineața si seara sa te speli pe dinți.

| HentaiFan1998 explică (pentru Justme1997):

Am prieteni care nu se spala in general pe dinti, nu am avut nicio carie pana acum, nu cred ca e de la faptul ca in timpul weekendului/vacante ma spal doar seara sau dimineata si nu ma spal mereu.