| MissIndependent a întrebat:

Salut, de cand eram mica aveam foarte mult talent la actorie, familia mea ma incuraja sa ma fac actrita dar eu nu vroiam, acum vreau dar mi se pare ca acum cei din jurul meu nu mai sunt de acor. Ce sa fac ca sa ajung actrita in America in afara de a invata limba engleza. adica care ar fi pasi pentru asa ceva. pls am nevoie de ajutor.

2 răspunsuri:
| lavynika a răspuns:

Ca sa ajungi actrita in America trebuie sa termini facultatea de actorie. Dupa ce o vei termina gandeste-te unde poti profesa.

| Daysukki a răspuns:

Io personal nu stiu sa-ti raspund la asa ceva dar, daca as fi in locu tau m-as duce mai intai la concursuri de actorie sau de alea- alea