| anonim_4396 a întrebat:

De cateva ore ma dor ochii cand ii misc, cand ii "fortez" si ma doare si capul cand fac asta...Ce sa fac sa nu mai ma doara? Tin sa mentionez ca sunt si extrem de racit, oqre asta e cauza?

2 răspunsuri:
| Antonio1289 a răspuns:

Sigur este de la răceală.Du-te la doctor pentru tratament de răceală și i poți spune că te doare și capu
și i spui cauza

| Antonio1289 a răspuns:

Du-te la doctor și să îți de-a tratament pentru răceală și i spui că te doare și capul și din ce cauză. Multumesc!