| DarkNight123 a întrebat:

Salut de cateva zile sunt indragostit lulea de o fata ma gandesc numai la ea ce as putea face ca sa o uit?

7 răspunsuri:
| Expressions a răspuns:

Cartea nu ajuta in situatia asta. Dar tupeul ajuta. Spune-i ce simti pentru ea, si in cel mai rau caz nu o sa fie de acord sa fiti viitori iubiti...

| CryForYourLove a răspuns:

Daca nu are prieten du-te si baga-i limba-n gat.o sa isi dea seama ca o placi iar daca iti raspunde la sarut si ea te vrea.

| DarkNight123 explică (pentru CryForYourLove):

Mda. sau varianta urata primesc 10 palme si par a obsedathappy

| CryForYourLove a răspuns (pentru DarkNight123):

Mna bine ma, nu vorbi cu ea, stai aici si scrie ca ii perfect.Du-te si vorbeste cu ea sau fa ceva nu mai sta si pierde vremea, daca nu risti nu castigiwinking

| Alandala16616923946 a răspuns:

"Work hard, play hard". Apucă-te de sală, ridică greutăţi, la mine a mers. Serios laughing