| SacuiuRobert926 a întrebat:

Salut, de ce simt ca doresc tot mai mult? Gen ajung sa doresc sa fiu sef unei scoli si asa mai departe(vai copile du-te si candideaza ca facem rost de multe voturi, ar vrea sa ajung cam cum si-a dorit Dragnea pentru el sa conduca tot). De ce nu mai pot crede in parinti? (Ca e mult de lucru la nu stiu ce chestie dar nu e asa. Ca e prea greu profilul, nu cred ca e asa, ca o sa se supere aia eu cred ca nu e asa. Ce pot sa fac sa nu mai simt a fi egoist (dar nici chiar sa nu fiu deloc deloc asta inseamna sa ii dau cuiva si apartamentul meu)). Nu as vrea sa simt sa fur si sa ajung sa simt sa le emit si la toata tara, cum sunt politicienii si etc.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sincer, nu am inteles nimic din ce ai scris aici, totul fiind ambiguu, fara sens sau legatura.

| Bizon95 a răspuns:

Se numeste ambitie
unii au, altii n-au, altii sunt PLINI DE LENE, iar altii au mult mai mult decat ar trebui si tragem toti d'aia