| Ion_Alexandru_2000_Ix2i a întrebat:

Salut, de ceva timp ma culc cu căștile telefonului in urechi, de aproximativ o zi imi simt urechea stângă infundată si aud puțin mai încet decât ar trebuiii. Imi e frica sa ma duc la un consult pentru că ar putea spune ca surzesc...ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Ddddenisssa a răspuns:

Ar fi bine sa te duci la un medic pentru ca daca nu faci asta la momentul respectiv, se poate agrava din ce in ce mai tare. Si ar fi bine sa nu mai adormi cu căștile in urechi, mai bine dupa ce iti termini treaba de facut, incepi si Asculți cateva ore muzica.

3 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Castile alea iti radiaza urechile cu radiatie 5G, ai grija.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să nu te mai culci cu căștile în urechi.

| isemilia a răspuns:

Sa nu te mai culci cu castile telefonului in urechi si sa mergi la un consult, ca sa stii ce e de facut. Macar astfel medicul te poate ajuta, altfel se va agrava oricum de la sine.