| x2gk9r a întrebat:

Salut...
De ceva timp ma gandesc la chestia asta si nu stiu cum sa scap de ea:
M-am jucat cu un coleg, mi-a aratat o schema de judo si m-a ridicat sus gen si de atunci tot am o stare proasta fiindca am senzatia ca m-a facut de rusine de fata cu o colega fiindca ea a ras si m-a facut femeie.
Voi ce ati face in locul meu?
Un sfat va rog frumos

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"coleg mi-a aratat o schema de judo... m-a facut de rusine...Voi ce ati face in locul meu?"

arată-i și tu o (altă) schemă de judo

| x2gk9r explică (pentru sierra1):

E mai mare ca mine are 1, 90 iar eu 1, 66

| sierra1 a răspuns (pentru x2gk9r):

~am senzatia ca m-a facut de rusine de fata cu o colega ~

atunci rămâi cu asta. Treci tu cumva peste...

| x2gk9r explică (pentru sierra1):

Dar zi tu asa dupa parerea ta, m-am facut de rusine ca m-a luat ala pe sus si aia o ras?

| sierra1 a răspuns (pentru x2gk9r):

Mie-mi pare că te-ai pus singur in ipostaza despe care spui...

| x2gk9r explică (pentru sierra1):

Cu ce?

| sierra1 a răspuns (pentru x2gk9r):

Cu asta desigur, că doar de ea vorbim de-o vreme

"| x2gk9r: m-am facut de rusine ca m-a luat ala pe sus si aia o ras"

| x2gk9r explică (pentru sierra1):

Inteleg ca exagerez, dar zi tu parerea ta ..am prea exagerat sau doar au glumit si eu prea am luat-o prea in serios?

| sierra1 a răspuns (pentru x2gk9r):

Să ne ințelegem: din prima ți-am răspuns cât se poate de serios și la obiect. Doar recitește.

Baftă