| Gigeleaici a întrebat:

Este vreo regula in regulamentul scolar unde scrie ca nu avem voie sa gatim mici la toaster in clasa?

Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

Este vreo regula in regulamentul scolar unde scrie ca nu ai voie sa transezi un porc in clasa?

Nu, dar asta nu inseamna ca faci petrecerea de Ignat la scoala. Cu siguranta se va lasa cu sanctiuni.

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te invit sa citesti prevederile Statului elevului privind obligatiile si interdictiile si te lamuresti.

Bula
| Bula a răspuns:

Scrie la "Regulamentul Cunostintelor" de toate zilele.
Daca vrei sa gatesti mici in clasa. atunci intai le fierbi in saramura, le presari cu hrean si ardei iute, dupa care le pui pe gratarul de la intrare, la praji,, la soare.

| darrio2007 a răspuns:

Daca e toaster cum sa gatesti mici? Oriunde ar fi.
Mai bine duceti si un aragaz in clasa, pentru vreo ciorba, nu cred ca deranjeaza pe nimeni.
Intrebare imatură!

| sierra1 a răspuns:

Poate dai foc la școală sau
poate-i bagi pe toți in boală... cu mirosul

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Școala este cladirea in care inveti nu este terasa din coltul strazii unde faci micii pe gratar si vinzi clientilor, dar daca tot faci mici in clasa adu si o bere sa servesti colegii profesorii, deci două lăzi de bere si 3 tavițe de mici au in kaufland mici porc cu vită, o bunatate, baga mare ca exmatricularea te asteaptă, dar macar sa parasesti școala mincat, cu burta plină.

| dannyel86 a răspuns:

La scoala te duci sa inveti si sa aplici toate regulile care tin de educatie si de intretinerea clasei.
Din acest motiv, nu ai voie sa faci mici la toaster in scoala, sa transformi sala in club, sa faci striptease sau sa-ti speli rufele in clasa. laughing
Respecti regulile scolii si te implici doar in activitatile permise in regulament.winking

| Brizbriz a răspuns:

Vrei sa gatesti mici la toaster in clasa?!?
rili, rili, RILI?!?
M-AI RUPT, de ce nu te si depilezi inghinal, tot in clasa?hee hee

| Feri5 a răspuns:

Dai foc și la clasă, împuțiți și sala de pică nasu' jos, faceți fum, astea ce sunt?

| Gigeleaici explică (pentru Feri5):

Realizezi ca exista geam pe care l-am deschis si nu era nici fum si nici miros

| Echoiubestebranza a răspuns:

Nu, fii liber sa faci ce vrei. Dar sa dai si tu la toata clasa ca asa e frumos.