| dark10 a întrebat:

De mai mult timp am o iritatie sub penis, dar nu ma durea asa tare, dar in dimineata aceasta a inceput sa persiste durerea si nu stiu ce sa fac. Am nevoie de ajutorbig grin. Astept raspunsuri. O zi buna!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Sunt femeie măritată şi mamă de băiat şi ştiu ce spun. Du-te urgent la medicul de familie, să îţi dea trimitere la un medic dermatolog. Nu te juca cu asta şi nu e nici o ruşine, medicii pentru de-astea sunt! Nu urma sfaturi de pe Internet, fiecare caz e aparte.
Când ţi-o trece şi o să ai chef de citit, dă click pe http://lecturirecenzate.ro/.