| BADBUNNYaruncacubanii a întrebat:

De vreo 2-3 zile o rândunica se încăpățânează sa îmi între în casa. Practic sta în fata ușii pe cablul de la internet ???? și când prinde ocazia întra. ???? Ma gândeam ca poate cauta sa stea la umbra, dar azi dimineață pe la ora 8 am găsit-o în casa. Ținând cont ca la ora aia era răcoare, nu știu ce cauta înăuntru. Deci, care ar fi cauza? O gonesc mereu dar este foarte încăpățânata ????

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Vrea sa isi faca un cuib la tine.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

A început cumva să-și facă cuib în interior?

| siriusblack98 a răspuns:

Vrea sa isi faca cuib in interior.Ori asta ori a avut cu ani in urma cuib acolo.Pasarile astea au o memorie destul de buna.