| raduking a întrebat:

Deci, acum cateva zile eram cu o fata(pe care mi-a prezentat-o verisoara mea acum cateva luni) pe care "credeam" ca o plac. Cea ce m-a facut sa-mi schimb parerea a fost ca m-a intrebat daca am cont pe Facebook. Eu zic ca da, iar ea ce poza am. Eu spun ca am o poza cu cainele meu, iar ea a inceput sa rada pentru ca, spune ea, trebuie sa-mi pun poze cu mine. Eu o intreb de ce, iar ea "ca e la moda". Aceasta faza "ca e la moda" m-a facut sa imi schimb parerea despre ea pentru ca mie nu imi plac persoanele care fac unele chestii doar pentru ca e la moda. Insa eu nu pot sa o uit si ma tot gandesc la ea, iar eu vreau sa o uit. Vreau ajutor sa stiu ce sa fac.

Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Alina0491 a răspuns:

Poti incerca sa-i explici ca nu e bine sa faca unele chestii doar pentru ca e " la moda :. dar pentru a face asta trebuie sa ai o relatie cat de cat stransa cu ea si asta pentru a nu o supara super tare.

| AndreyutzZ_9616 a răspuns:

Nu te mai gandi la ea. sper ca te-am ajutattongue