| nando a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Numele meu este Gabi. nu am luat BAcu din prima am picat la matematica am luat acum in sesiunea August-Septembrie am terminat Media la bac 7, 60. Nu stiu la ce facultate sa ma duc in liceu nu am fost un elev model abia l-am terminat nu am invatat deloc dar acum m-a venit "mintea la loc" {sper}Matematica, fizica, chimie, biologie - sunt in urma rau cu ele. Vreau sa urmez o facultate cu invatamant la zi. nu stiu ce sa fac. unde sa o apuc. Vreau sa fac ceva cu viata mea! va rog sa ma ajutati! "

Răspuns Câştigător
| 131415 a răspuns:

Pai` gaby in orice caz sa nu te inscrii la o facultate la care ai nevoie de matematica ce zici de medicina sau drept ti-ar place?[oricum u esti singurul care poate lua aceasta decizie]!:*:*:*happybig grin
succes! pa!big grin>:d

1 răspuns:
| RougeEttiquete a răspuns:

Buna.In primul rand nu noi facem ceva cu viata ta, tu alegi cevrei sa faci cu ea.In legatura cu serviciul.te poti orienta spre limbi straine sau istorie, geografie etc.Aceste materii nu prea au treaba cu matematica, fizica sua chimia.Te poti face profesor de istorie, geografie.etc.Depinde ce iti place tie.