| Mascatu69 a întrebat:

deci frate, daca ai acesti prieteni pe Facebook, pe unii chiar ii cunosti de ani de zile sau din liceu etc.
si sunteti asa buni prieteni. de ce nu da niciunu mesaj? adica ei se asteapta sa le dai tu sau cum? ..desigur tu stii ca nici ei nu au nimic mai bun de facut, ma rog. poate ei nu vor sa vorbeasca sau chestii din astea, dar dupa un timp iti da mesaj gen, ba ai murit? nu mai dai un semn de viata.rolling on the floor tu cum ar trebui sa raspunzi in situatia asta?
ma scuza-ti daca am gresit categoria tongue

Răspuns Câştigător
| petitconseil a răspuns:

Eu cred ca face-book-ul asta tine si de popularitate, cu cat ai mai multi asa zis ''prieteni'' cu atat te vede lumea mai popular, mai nu stiu cum, etc. etc. ca doar nu stie nimeni ca el are 5000 prieteni si nu vorbeste decat cu 2-3.Deci totul e doar de ''reclama''la unii.

| Mascatu69 explică (pentru petitconseil):

Ma refeream la prietenii aia pe care ii cunosti sti. ca nu-s eu genu sa am 5000 de prieteni. am decat pe cei cunoscuti asa.

| petitconseil a răspuns (pentru Mascatu69):

Eu ti-am zis in general de ce au altii face-book, nici eu n-am prieteni multi doar cativa, nu tin face-book-ul pentru reclama, il am acolo pentru a mai vedea noutati.De asta ziceam, poate altii doar se falesc...

| Mascatu69 explică (pentru petitconseil):

A da. rolling on the floor nu stiu ce am inteles. dar ai dreptate

| petitconseil a răspuns (pentru Mascatu69):

Mersi mersi happy

6 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

"Frate-miu", decât să aștepți mesaj de la persoane cu care vrei să vorbești, mai bine le cauți tu și gata

| Mascatu69 explică (pentru deeeaqq):

Asta zic, eu m-am saturat sa ii caut, mai de plictiseala mai de una alta gaseam eu motiv sa ii bag in seama.dar zic ca e nesimtire daca dai un mesaj de genu ala :ba ai murit, si dupa raspunzi dupa 3 zile... wtf rolling on the floor eu deja uit care era scopu conversatiei deja