| zuzu398 a întrebat:

deci problema sta cam asa imi place de o fata si mi-a dat o teapa imensa cand i-am propus sa fim mai mult decat prieteni si nu am mai vorbit cu ea de antunci (cam o luna) si acum a inceput sa vorbeasca cu mine ca inainte si ma rog eu inca ma mai gandesc la ea, dar nu stiu ce sa cred adica sa mai incerc ceva cu ea sau sa trec pur si simplu peste.Voi ce ziceti?

4 răspunsuri:
| Satango a răspuns:

Bună!

Atâta timp cât la început nu a vrut să audă de asta şi în plus a ignorat asta prin distanţarea voastră timp de o lună, înseamnă că nu vrea să fi-ţi mai mult decât prieteni. De asemenea i-a lipsit prietenia şi repet doar prietenia dintre voi de aceea s-a întors. Sau ce crezi? A realizat că eşti potrivit pentru ea?

Baftă!

| zuzu398 explică (pentru Satango):

Pai asta e habar n-am de ce s-a intors ca m-a luat cu dume ca are nevoie de cineva care s-o asculte s-o inteleaga dupa parerea mea acolo deja cere un iubit

| Satango a răspuns (pentru zuzu398):

Păi aşa şi este. Atunci spune-i că o placi. Vei vedea rezultatul.

| marishaa a răspuns:

Nu poti sti cu certitudine atita timp cit nu o intrebi. Poate sa razgindit. Spune-i delicat ca tu inca mai vrei sa fiti mai mult de cit prieteni, dar adauga ca daca ea nu vrea, te multumesti si cu simpli prieteni.Asa sint fetele, nu stiu ce vor.
Bafta!