| FratelePetarda a întrebat:

Salut.Deci sunt in clasa. a 8-a si am 15 ani.Am o colega de 14 iar eu o plac ff mult. Efectiv ma gandesc la ea in fiecare seara iar eu incerc sa petrec mai mult timp cu ea din cand in cand la scoala.Problema este ca nu stiu cum sa ii spun ca o iubesc. Vreau sa o chem in pauza la scoala si sa ii spun ce simt.

de asemenea este vreo problema daca ea are 1.58 iar eu am 1.87

4 răspunsuri:
| Betty12345678 a răspuns:

Inaltimea nu e o problema.Te admir.Esti un baiat foarte dragut si cred ca vei avea noroc.Incearca sa vorbesti cu ea, sa comunicati si online, inca nu insista, nu e nevoie sa fii direct, o poti invita pe afara etc.Bafta.

| Kathrinex a răspuns:

Aww! Poți să îi spui că o caută cineva. Și să o chemi să te urmeze până ajungi într-un loc cu ea și să începi ușor... Spune-i că e frumoasă și că o placi mult. Succes!

| FratelePetarda explică (pentru Kathrinex):

Multumesc pentru raspunsuri

| LorenaMaria55676 a răspuns:

Ce dragut happy Incearca sa te imprietenesti cu ea nu ii zice direct ca asa te faci de ras.Mai bine i-ai scrie pe Facebook.