| anonim_4396 a întrebat:

Salut, desi nu am nici 15 ani cineva mi-a dat o adresa de un site deocheat si am intrat fara sa stiu ce e( am iesit imediat)Problema este ca am intrat din nou, m-am uitat si am cautat alte siteuri si am facut ceva urat. Acum ma simt deprimat si foarte prost. Imi puteti da vreun sfat(fara parinti sau psiholog)? Nu mai vreau insa sunt tentant sad.

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E normal sa te masturbezi la varsta ta, atata timp cat nu faci exces. Nu ai motive sa fii deprimat, toti am trecut prin asta si nu am patit nimic rau.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Alin, nu-ti face griji, nu e absolut nici o problema.

| Elena1234456 a răspuns:

Abtine-te si traieste-ti copilaria.Este bine ca iti pare rau, asta inseamna ca ai constiinta. Tine minte ca toate se intampla la timpul lor.

| Floreenofficial a răspuns:

Incearca sa nu te mai gandesti ca ai facut asta.deja s-a intamplat, timpul nu mai poate fi dat inapoi.asta e.
si nu e numai vina ta decat pe jumatate, e vina celui care ti l-a dat.ar trebui sa nu mai vebsti cu el. sad

| HBK a răspuns:

Stai linistit, nu e o crima.Se intampla, uneori chiar si fara voia ta.Atata timp cat nu o sa-ti faci un obicei din asta, fereste te singur.Trebuie sa stii dinainte ce e bine pentru tine si ce nu.

| YOLO3e333 a răspuns:

Orice e curios, stiu copii care au intrat pe siteuri d'alea de la 11 ani deci nu esti nici primul si nici ultimu mai devreme sau mai tarziu tot dadea de alea...

| stresu a răspuns:

Defineste "ceva urat". E normal la varsta ta, la care hormonii fug in toate directiile, sa fii curios. Si eu, pe la 13 ani m-am uitat o data, de 2 ori, nu ma mai tentat si gata. Cat nu faci dependenta din asta si iesi din casa, iti satisfaci o data, 2 ori curiozitatea (ai grija totusi la virusi) si gata. Iaca mare tragedie! Spor!

| BRG a răspuns:

Salut rogă-te lui Dumnezeu să te ierte, pentr-u că el iartă cu largheţe pe oricine greşeşte şi nu mai fă. Succes.

| zorialbi a răspuns:

Tine de vointa ta. Faptul ca te simti prost e primul pas, inseamna ca ai constientizat ca ce ai facut este rau. Acum trebuie doar sa eviti sa mai repeti ce ai facut si in timp te vei simti mai bine. Nu te mai gandi la ce ai vazut pe site. Trebuie sa-ti impui asta daca vrei sa reusesti.

| Incubus a răspuns:

Suze @brigaela eu am dat stupid din greseala(am vrut sa dau inteligent)

| Me,myself & I a răspuns:

Toti adolescentii sunt curiosi, ai vazut ce era acolo dar gata ti-ai satisfacut curiozitatea, acum nu mai ai de ce sa intri acolo, nu te lasa influentat de site-ul ala pentru ca trebuie sa te gandesti ca sunt tot felul de perversi care fac bani pe seama copiilor sau care chiar ii pun sa se prostitueze la varste fragile si isi bat joc de vietile lor.

| MyLifeIsAmazing a răspuns:

Incerca sa te gandesti la ce e bine, nu trebuie sa te duci pe acel sit numai din dorinta de a vedea ce e acolo. poate cine stie daca te punea sa pletesti prin absurd amenda... ce faceai? eu zic sa lasi sit-ul ala in pace si sa nu mai intri pe el. fa un efort chiar daca te indeamna gandul. incerca sa fi mai tare ca el...

| alexxxz1511 a răspuns:

Bravo frate, asa devii barbat. Dai la "Ceva urat" fara griji