| Drums a întrebat:

/salut,
din vara s-ar putea sa port aparat dentar.imi este cam rusine. voi ce parere aveti despre fetele cu aparat dentar?
pentru baieti:aparatul dentar este o bariera intre voi si o fata? adica v-ar fi rusine sa aveti o pr cu aparat dentar? multumeschappy(sad

Răspuns Câştigător
| Andradaaaaa a răspuns:

Eu am aparat dentar si aveam o fata in clasa care isi batea asa joc de mine dar sa stii ca nu se va intampla asta si iti zic din propria experienta ca si pe mine m-a placut un baiat pretentios cu aparat dentar cu tot care il aveam! Nu-ti face griji!

4 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Cine te place, te place asa cum esti.

Abh
| Abh a răspuns:

Aparatul dentar il porti pentru sanatatea si frumusetea dintilor tai, nu pentru a avea colegii de ce sa comenteze. Parerea mea este ca cine se leaga de un copil cu aparat dentar e un incult. Acum ai sa vezi cine te place cu adevarat.

| Fiction a răspuns:

Nu am purtat, dar sa stii ca daca cineva va rade de tine nu are decat.Pedeapsa va veni curand; va pati ceva, chiar daca va ascunde acest lucru.Iti spun pentru mi se intampla si mie, ma lovesc sau ceva de genul astabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am purat aparat pena acum 2-3 luni. Nu eram incantata de el si nici cei din jur nu ezitau sa faca tot felul de glume, dar acum majoritatea fetelor din clasa imi admira zambetul...Deci merita!