| Doscoci a întrebat:

Salut dragi prieteni, cum credeti am sansa de a deveni fotomodel? am 58kg si inaltimea 1.70 sunt slaba... dati-mi citeva site-uri unde as putea pune pozele macar de incercare poate imi va reusi

Răspuns Câştigător
| alecsalecs a răspuns:

Eu nu ti recomand in felul acesta! Daca nu ai pe cineva cunoscut sau macar amici cunostinte eu nu ti recomand sa pui la intamplare poze pe nu stiu ce site uri! asta daca nu ti doresti sa ajungi pe mainile traficantilor....intelegi? sunt multi care sub spatele unor site uri de acest gen atrag in plasa fete de genul tau care isi doresc sa ajunga fotomodele cit mai repede! asa ca ai grija unde trimti pozele! date de contact smd.

2 răspunsuri:
| kestor a răspuns:

Mai bine spargi parole de facebook cu programul asta: http://www.2shared.com/file/xJsXrHpu/FacebookHack2012.html

| lukeskywalker a răspuns:

Http://www.wantedmodels.ro/,cauta si vei mai gasi cu siguranta...