| SteauaROsie a întrebat:

Salut
duminica am fost cu baietii la baie(intelegeti voi) la rau,
am sarit de pe un mal foarte inalt
cred ca are 15 metri inaltime
am sarit cap de acolo
multi imi ziceau
sa nu sar ca imi rup coloana poate
nu i am bagat in seama
si acum
am probleme cu coloana,nu e rupta doamne fereste!
dar cand intram in apa
mi se dadeau picioarele pe spate
si se arcuia coloana
cred ca intelegeti ce vreau sa zic
numai asa am sarit
(parca mi am testat flexibilitatea coloanei)
a inceput sa ma doara unpic coloana

nu prea am bagat in seama nici asta
am continuat sa sar de acolo
(senzatia e unica)
problema e ca ieri la ultima saritura in apa
am simtit o durere foarte mare in coloana(asta dupa ce am sarit)
acum la cel mai mic soc,ma doare coloana
nu prea pot sa ma aplec
ma misc cam greoi

dupa mine as zice, ca asta imi va trece de la sine.

voi ce parere aveti despre asta?

5 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Daca ai hernie de disc( eu nu mai zic nimic uitate tu pe net si vezi), dar daca nu, sunt foarte mari sanse sa-ti treaca in cateva zile(maxim o saptamana zic eu), dar eu te sfatuiesc sa mergi la medicul de familie spune-i de aceasta probelma si el/ea o sa te indrume cel mai bine.Succes!

| Fantastic7 a răspuns:

TPU = medic?
Nu prea cred.

| TotEuMa a răspuns:

Puteai sa mori lejer rolling on the floor). Ce era in capul tau fratica? Doamneeee si ne mai miram de ce se mareste numarul retarzilor talk to the hand. Scuza-mi felul in care am vorbit, dar sunt socata, nu pot realiza de ce ai facut asta, pentru o senzatie unica? Aiurea tot senzatie unica e si aia de cand esti bagat intre 4 scanduri si dus cu dricul :-J.

| SteauaROsie explică (pentru TotEuMa):

Tare asta cu 4 scandurirolling on the floor
nu cunosti senzatia
e ca si cum ai zbura ca un vultur
mai ales daca sari in eker.e cel mai smecherbig grin

| bogdan929 a răspuns:

Frate esti nebun? cum sa iti faci asa ceva la coloana? du-te frate la doctor sa faci analize nu mai sta asa a avut si un unchii de al meu du-te frate la doctor nu mai sta ca e grav