| yuP a întrebat:

Dupa cum stiti in liceu mai dam de cate un tocilar/a care nu vor sa plece nici de nebuni cand plecam toti...
Am si eu in clasa un asemenea specimen si as vrea sa stiu cum o fac sa plece ...ca nu o sa stau pana pe a 12 a sa ma milogesc de ea... sunt clasa a 10a!
Astazi am plecat toti si nu a vrut deloc sa plece... am tipat la ea, am luato ca pe mireasa in brate( am plecat cu ea si cu banca odata) nimicstraight face nu am scos-o afara ca ieseam cu banca si vedea pe camera!
Ce sfaturi imi dati?

2 răspunsuri:
| alexutza1183 a răspuns:

Sa-i da-i pace,poate are probleme in familie,ai ei sunt severi nu sti ce pateste ea acasa daca pleaca sau pur si simplu este prea cuminte sau nu are curaj sa faca asa ceva... daca doresti poti pleca de la ore pe absentele tale nu trebuie sa ii obligi si pe cei care nu vor,si eu sunt in liceu si fug si eu de la ore si asa si fac asta pe raspunderea mea...
Ar fi bine sa o lasi sa decida ea ce e bine sa faca nu ce ii impui tu, deorece nu tu faci legea in acea clasa.
Imi pare rau ca te contrazic, dar e strict parerea mea
succes!

| mada12 a răspuns:

De ce ti-e ciuda? laughing) Poate fata chiar vrea sa invete. laughing Las-o in pace, nu are nevoie de distractie. laughing