| anonim_4396 a întrebat:

Dupa cum stiti in liceu mai dam de cate un tocilar/a care nu vor sa plece nici de nebuni cand plecam toti...

Am si eu in clasa un asemenea specimen si as vrea sa stiu cum o fac sa plece ...ca nu o sa stau pana pe a 12 a sa ma milogesc de ea... sunt clasa a 10a!

Astazi am plecat toti si nu a vrut deloc sa plece... am tipat la ea, am luato ca pe mireasa in brate( am plecat cu ea si cu banca odata) nimicstraight face nu am scos-o afara ca ieseam cu banca si vedea pe camera! Fata e perfect normala nu are probleme cu parintii straight face

Ce sfaturi imi dati?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ce treaba ai cu fata? Daca nu ti-a facut nimic atunci las-o impace si daca plecati toti las-o sa stea in banca ei incuiati usa si adio, daca apar probleme spui la diriginte sau la director ca nu vrea sa plece si el se va ocupa de ea.

| CannbalCorpse a răspuns:

S'o laşi dracu'n pace mă! Free country! Şi dacă e tocilară ce?yawn
Frate arfe isfose ălea ălea pe voi yawn Vă credeţi mari şi tari nu alta oh go on