| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Salut.Dupa o perioada foarte lunga de strâns bani și luați de părinți apoi iar strâns bani am reușit sa strâng din nou 300 lei.Si ghiciți? Iarasi mi-au luat.Intr-adevar nu au bani dar și când au nu prea îmi da.De câte ori mi-au luat banii au spus ca mi-i dau.Deja sunt 3000 lei luați de la mine(nu exagerez).Ce fac?

4 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Și de când tot strângi bani și rămâi fără ei, nu te-ai gândit niciodată să nu le mai spui că strângi bani? Ca să nu mai poată să ți ia?

| AgentTorque a răspuns:

Te protejeaza sa nu ii bagi in fornite

| Gabriel_Ianis_2000 explică (pentru AgentTorque):

Nu îmi merge jocul

| AgentTorque a răspuns (pentru Gabriel_Ianis_2000):

Intreaba dc iti ia bani care ii strangi
Next time baga-i undeva unde nu se vor uita