| anonim_4396 a întrebat:

Salut, e proiectul ăsta (la educație tehnologică) și sunt în echipa cu 3 fete, iar eu sunt singurul baiat. Deci e cam ciudat pentru mine, fiindcă eu nici măcar nu interacționez cu ele in ore sau altundeva. Deci cum ar trebui sa ma comport in timp ce fac proiectul (un afiș)?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Relațiile sunt pe lumea asta familiale ( aici intră și relațiile dintre băieți și fete care se termină cu iubire), prietenești sau profesionale. Într-o relație profesională nu ții cont de sexul persoanei ci te concentrezi asupra colaborării în vederea realizării sarcinii de îndeplinit.