| adrryana a întrebat:

E un baiat care ma place foarte mult de 4-5 luni, dar si eu il plac enorm.Problema e ca eu nu vreau o relatie mai ales ca am examenul de capacitate si vreau sa ma concentrez, dar el nu intelege imi repeta acelasi lucru "Daca tu ma placi si eu te plac de ce nu suntem impreuna" mentionez ca are aceeasi varsta cu mine deci si el are examen.Ce sa fac el vrea sa renunte si eu chiar il plac mult.

4 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

Mai ai o saptamana pana la examene... spune-i sa mai aiba rabdare o saptamana si dupa daca zici ca si tu il placi puteti fi impreuna.
Singurul lucru e ca daca ii promiti ca peste o saptamana ii vei da mai multa atentie, atunci incearca sa te tii de cuvant. Adica daca inca nu esti sigura de ce simti pentru el si ce vrei sa faci, cel mai bine nu-i spui nimic...dar risti sa-l pierzi.
Bafta multa! happy

| Dariusuu a răspuns:

Nu-i da motive să se îndrăgostească de tine, și poartă o discuție serioasă cu el.

Succes la examen.

| Seducatorul a răspuns:

Daca nu vrei de ce o lungesti atatashame on you

| ayosmdk a răspuns:

Cata drama la 14 ani!