| Decster a întrebat:

Eram aseara in camera la caminul facultatii, iar colegulm eu dormea. Precizez ca el este mai retras si nu poate avea prieteni prea multi si nimeni nu vorbeste cu el. I-am scris cu markerul pe frunte "m**e domn profesor Popa" si azi am avut examenul cu dansul. Nimeni nu i-a spus ce are scris pe frunte iar proful l-a picat. Am incercat sa explic gluma dar el s-a ales cu restanta "pana in anul 4" asa a zis proful. Solutie?

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ce om de rahat esti. Oamenii ca tine n-ar trebui lasati printre alti oameni, sincer

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns:

Iar te tii de prostii? Prost e ala ca nu ti-a tras una peste ochi. Nu este prima farsa pe care i-o faci. Te mai si lauzi pe site.

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru Decster):

Aha! Am inteles.

| Madesz a răspuns:

Urât din paetea ta. Spune-i. Recunoaste-ti greseala.

| ălkjmhgf a răspuns:

Bagă şi tu restanțe ca să nu se simtă singur.

Răspuns utilizator avertizat
| ălkjmhgf a răspuns (pentru Decster):

Nu uăi. La ce-s buni prietenii?
Te primesc la mine...pe preş.

| SiriTV a răspuns:

Mergi si spune-i profului ca e vinata ta...