| AlinDarius69 a întrebat:

Salut, este vreo tragedie daca am inaltime 1.90 la aproape 17 ani? Nu stiu, ma simt ciudat pe langa prieteni si nu mai am acea incredere in mine. De aceea va cer un sfat, poate ma va ajuta. Va Multumesc!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Atunci când te vei dezvolta în masa musculară, înălţimea ta va fi direct proporţională cu greutatea, şi vei avea un fizic armonios. happy

| Dana2103 a răspuns:

Mergi la endocrinolog daca vrei sa opresti cresterea. Nu uita ca sunt oameni mult mai scunzi si chiar mai inalti ca tine

| AlinDarius69 explică (pentru Dana2103):

Daca merg imi va opri cresterea definitiv?

| Dana2103 a răspuns (pentru AlinDarius69):

Discuta cu medicul

| Anothergirl22 a răspuns:

Nu. e super că ai noroc să crești atâta happy unele fete sunt mai atrase de băieți înalți, altele de cei mai scunzi happy nu trebuie să arăți ca prietenii tai, bucură-te că ești special în felul tău