| stefyk97 a întrebat:

Salut, eu am abonament la vodafone si mereu la factura apare pe spate cu cine am vorbit sau cand am trimis sms[ma rog, stiti si voi cei care aveti ab la vodafone] si ma intrebam cum as putea sa fac sa nu mai imi trimita pe verso chestiile aleahee hee Idei?

1 răspuns:
| buzeduulci a răspuns:

Te duci acolo la Vodafone, ii zici nr tau de tel, ii zici ca ai abonament, si zi-i sa nu ti mai trimita pe factura nr cu care ai vorbit de`a lungul timpului. happy