| yobhaaa a întrebat:

eu iubesc o fata si ea pe mine, dar nu suntem impreuna, adica sa va spun totul de la inceput:eu i-am spus celui mai bun prieten ca o iubesc, iar ea i-a spus unei prietene apropiate acelasi lucru, doar ca prietenii nostri ne-au spus unul altuia, asa ca stim ca ne iubim reciproc, dar am jucat impreuna cu baietii adevar sau provocare si m-au pus sa o imbratisez pe cea mai buna prietena a ei, ea a vazut si acum e suparata pe mine! nu stiu ce sa fac repede va rog,,, app avem 13 ani ea are 1, 65 metri, are parul saten, ochii verzi si seamana cu antonia, e destul de slaba, iar eu am 1, 70 par blond, ochi albastii, slab! credeti ca ne potrivim?

3 răspunsuri:
| BYGGeo a răspuns:

Va potriviti pe deplin. Du-te la ia si explica-i situatia. La urma urmei esti baiat iar tu trebuie sa faci primul pas.

| yobhaaa explică (pentru BYGGeo):

Dar cum eu sunt mai timid si nu stiu cum sa procedez!

| BYGGeo a răspuns (pentru yobhaaa):

Asa sunt si eu. Si eu am fost si inca mai sunt in aceas situatie. scrie-i o poezie si trimite-i-o prin posta. Sau vorbeste cu ea pe mess. Sau a 3-a varianta pune pe cineva sa ii spuna. Iati inima in dinti ca daca nu o faci repede o sa t-o ia altul inainte. eu am asteptat si m-a luatu altul asaa ca tu nu face aceas greseala in a astepta.