| Andrei0986272 a întrebat:

Salut, eu lucrez la un resturant in bucatarie cam din februarie si cum nu prea sunt oameni ma pun sa fac unele chesti pe care nu le stiu sa le fac si nici nu imi place si m-au certat intr-o zi si de atunci am asa o stare de teama, de stres sau frica ca nu ma voi descurca. M-am gandit sa renunt dar am nevoie de bani, sa mai stau pana in august sau nu ce sfat imi dati?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Mai exersează acasă. Te descurci, n-are rost să renunți. În plus, asta e starea firească în bucătăriile de restaurant. Nu e plăcut, dar așa se lucrează sub stres. De aia nici nu au mai mereu personal destul (sau relativ stabil, măcar) - toți fug!

| Andreeush a răspuns:

Dacă nu ești mulțumit caută alt loc de muncă.