| qieiqpalz a întrebat:

Salut,eu mai demult am iesit cu o tipa populara vreo 2 zile. Dupa nu am mai iesit, concluzia era ca nu ne cunoastem si tipa a inceput sa aiba fițe si i-am dat block(ma ignora mai tot timpul chiar daca ma stia)si azi eram eu cu iubita mea la scoala si vine tipa aia, deci frate se uita la mine si ea si inca o prietene de ale ei zici ca era ceva film... oare de ce? Ce e asa ilegal? Nu pot sa imi dau seama la ce se gandea dupa expresia fetei.(ps eu de mult i-am dat block tipei )

6 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

De ce îi dai atâta importanță dacă ai iubită?

| ywar a răspuns:

Eu cred ca v-as da cap in cap pe toti trei.

| Depoka a răspuns:

De ce te-ar interesa cum se uita altă tipa la tine daca iubita ta este lângă tine? I-ai dat block doar electronic, dar în viața reală se pare ca nu daca te intrigă. Ce a fost in mintea ei si de ce a acționat asa doar ea știe.

| RomâniaUnită a răspuns:

Probabil ca vb cu prietenele ei despre tine, dar nu ai dc sa iti faci problema, si nu cred ca i ar place iubitei tale sa stie ca inca te gandesti la fata respectiva, asa ca lasa o in pace pe aia cu tot cu prietenele ei...