| BrunetteGirl01 a întrebat:

Mi-am facut cont ieri si mi-au zis ca mi-au trimis un email si ca trebuie sa-mi confirm adresa dar nu am primit nimic pana acum, voi ati primit imediat? Si mi-am pus poza de profil dar nu mi-o arata. Cand dau la editare profil imi apare poza, dar cand ma uit la cum arata profilul meu nu e nicio poza.Deci pana la urma am vreo poza sau nu? Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Noi deja te vedem,va mai dura ceva până se va actualiza şi la tine.
În legătură cu acea confirmare a adresei de email,nu eşti singura care a păţit asta,stai liniştită! Poate să dureze şi mai mult, ai răbdare! După ce vei confirma adresă, o să poţi să răspunzi liniştită.
P.S. : Verifică şi la Spam!
Baftă!

1 răspuns:
| BrunetteGirl01 explică:

Ms frumos!