| anonim_4396 a întrebat:

Exista ceva vopsele temporare pentru par? Care sa se duca dupa cateva spalari, as vreau sa ma vopsesc ca tipu' din video, dar nu vreau sa fie permanent sau sa tina culoarea prea mult
https://www.youtube.com/watch?v=rFZQwyJAl24

Răspuns Câştigător
| Kiriio a răspuns:

Hey! Da, se numeste nuantator. Dar daca nu ai parul mai deschis la culoare nu iti va iesi chiar cum arata pe pachet. Eu am folosit recent de la Loncolor Trendy Colors si sunt multumita. Poti cauta altele mai profesionale si apoi sa mergi la un salon. Sau sa mergi la salon si sa ceri sfaturi happy

| ElSueno a răspuns (pentru Kiriio):

Mersi, te referi la asa ceva? https://www.profihairshop.ro/......21972.html Si inca o intrebare, dupa cateva spalari culoarea parului o sa revina cum a fost inainte? Adica nu vreau sa fie mai deschisa sau ceva.

| Kiriio a răspuns (pentru ElSueno):

Da, exista si sub forma de spray. Mai poate si sampon nuantator. Nu o sa iti modifice culoarea parului dupa ce se duce de tot. Depinde de marca, dar cam dupa 8 spalari nu o sa se mai vada asa tare. Eu sunt la a 4-a spalare si inauntru, la lumina de la bec pare a fi culoarea mea, putin suvitat, dar cand ies afara, e colorat laughing nu am incercat roz sau albastru. Am un fel de mov-roscat si tine culoarea

4 răspunsuri:
| Ioan_Vlad_2003 a răspuns:

Poti folosi spray colorat pentru par, de obicei il gasesti in orice super-market

| Cezar_Palamarciuc_2000 a răspuns:

Da exista un fel de samponuri cu coloranti care iti pot schimba culoarea parului