| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreo optiune la Orange cu internet nelimitat? Pe cartela PrePay. in afara de optiunea Blackberry. Daca da,la ce ramura, si cat costa?

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru a naviga nelimitat pe o cartela prepay poti utiliza si optiunea de "acces nelimitat la internet între orele 9- 17". Optiunea costa 2 euro si se poate activa doar daca esti incadrat in programul Orange Young. Pentru a activa aceasta optiune iti recomand sa vizitezi : http://www.orange.ro/young/am-cartela-prepay.html

Orange Helper