| AlexCOOL60 a întrebat:

Salut.Fetelor,ce fel de baieti va plac mai mult? Baieti rai sau baieti glumeti?

6 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

De obicei fetele se indragostesc de baieti rai pentru ca ei stiu cum sa le abureascahee hee. Prefer baieti glumeti.
*-*

| denismaria92 a răspuns:

Nu cred ca baietii se clasifica in "rai" sau "glumeti". Imi plac baietii cu suflet bun si glumeti, dar sa fie in acelasi timp puternici happy

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Fetelor le plac baietii destepti, frumosi, cu bani si devreme acasa

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Glumeti

| AAnka a răspuns:

Nu prea raithinking Depinde de fiecare. Adica in ce fel e rau sau glumetlaughing