| ღdragonis001ღ a întrebat:

Salut fiecare ne place ceva dar sa trec la subiect. imi plac mult caratele si sunt la o scoala as vrea sa iau centura neagara imi spuneti voi ati trecut prin experienta asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Da, am trecut si de la varsta frageda, si mai sunt si fata, singura printre baieti, am luat lecti, dar m-am lasat, deoarece am trecut prin ceva si am descoperit ca nu prea este stilul meu, dar am invatat multe si nu regret ca am fost ba din contra stiu o multime de tehnici de aotuaparare!

Bafta!

Pa, pa.