| raul230 a întrebat:

Salut fraților, deci eu stau in Anglia și aici am văzut ca sunt o gramada de slobozieni, țigani și alte rase. Eu mergeam cu varul meu pe strada când văd ca niște țigani ne opresc și ne zic ca de ce ne dam noi șmecheri, eu mi-am făcut drum printre ei și plecasem la stație de autobuz, vine și varul meu și din câte înțeleg ei căutau pe unu sa îl bată. Am mers noi in centru și după la întoarcere ii vedem iarăși ei in șatra vin la noi și ne zic ce va credeți frate așa șmecheri? După ii zic eu ca nu ma cred șmecher și ca nu i-am făcut nimic, după mi-au zis sa merg, după venise un pitic și o zis sa ii ia telefonul varului meu și am fugit repede. Ce credeți ca trebuia sa le fac?

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu rezolvai nimic cu bătaia.
Asemenea specimene trebuie ignorate.

| powerslidelambo a răspuns:

Cand eram mic imi placea Anglia dar acum e plina de tigani, indieni si arabi... mai bine in orice alt stat din U.E decat acolo.

| Koritar_Adrian_2000 a răspuns:

Spray cu piper sau electro soc, eu port o rozeta de box cu mine dar nu cred că se leagă cineva de mine pentru că am cam 2m și 140kg