| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut un prieten si el locuieste in Pitesti la fel ca mine..in Bascov pe str.Plopilor,sta la casa...eu stau pe Exercitiu la bloc...si daca vreau sa ma duc la el ce autobuz iau, la plecare si la intoarcere, la care statie sa ma duc si ce autobuz iau?
Va rog mult... daca ma poate ajuta cineva as fiii fff fericitaaaa...mi-e rusine sa ii spun ca nu stiu cum sa ajung la elllll!

Răspuns Câştigător
| AnonimaUtlizatoare a răspuns:

De ce nu vine el la tine?

2 răspunsuri:
| Ancient a răspuns:

Presupun că tu ai sub 14 ani iar prietenul tău are peste 20 de ani, nu?

Întreabă-ți părinții ce autobuz să iei spre tărâmul violului.

| Zaygon a răspuns (pentru Ancient):

Stai sa vezi tipe de 13-14 si umbla cu de aia de 25-30.
Pedo bear tongue