| raul230 a întrebat:

Deci mergeam eu cu varul meu pe strada in Anglia când auzim niște Bangladeshi de ăștia care țip după noi "Romanian, Pussy" după au venit după noi și ne-au chemat.Eu nu am vrut sa se iasă urat și i-am zis varului meu sa fuga și am fugit după ei. Unul dintre ei era din școala mea, nu vreau sa creadă ca sunt fricos sau altceva ca pot face și eu ceva, el se crede șmecher numai când este cu prietenii lui. Am făcut bine ca am fugit?

7 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Saraca Anglie, ce ati facut din ea, nu ma mir ca sunt diperati sa iasa din UE...

| raul230 explică (pentru Bondarel99):

Nu suntem noi de vina, aia de vina sunt țiganii care zic ca sunt Romanii.

| Bondarel99 a răspuns (pentru raul230):

Da, tiganii si alte natii, toti s-au strans acolo.

| ANAHsneaman a răspuns:

Bună!
Daca am înțeles eu bine voi ați fugit după ei sau de ei?
Daca e valabila ultima variantă, eu una sunt de părere ca ați procedat bine!
Mai bine asa decât sa întrați în probleme. Nu știți de ce sunt în stare,, smecherii,, din zilele noastre.
Voi ati luat decizia cea bună și ați evitat riscul unei posibile,, încăierări,, dacă o pot numi asa!
Numai bine! Nu merita sa va încurcați cu astfel de persoane!

| aXy99 a răspuns:

Cati ani aveti, ce ora era, unde v-au chemat mai exact?

| raul230 explică (pentru aXy99):

15 ne strigau

| CosminCD a răspuns:

Uneori, fuga e sănătoasă. Arătarea „mușchilor" uneori e prostie...