| Pho3nix a întrebat:

Galateni, astazi se va sarbatorii echipa Otelul Galati, pentru titlul de campioana in acest sezon, 2010-2011.
Vor fi concerte, concursuri, catering, muzica, etc.
Clubul Otelul va face un tur al orasului pe un autocar 'decapotabil', pornind de la stadionul Otelul de la ora 18:00. Cei care doresc pot insoti echipa, de la bordul autovehiculelor proprii. Acest tur va dura o ora jumatate.
De la ora 19:30, are loc decernarea premiilor pe Faleza Superioara, langa parcul Viva.
Si apoi, concerte muzica, etc. DISTRACTIEEEE!
Va asteptam, sa felicitam echipa pentru acest titlul, pentru aceasta performanta, pentru ca am intrat in istorie.

CAMPIONII, OTELUL GALATI!

1 răspuns:
| cretzufinish a răspuns:

Vom fi acolo. Fortza Otelul! Fortza Galati happy