| AlexDorinel a întrebat:

Ieri am gasit prin birou 100 lei si am vrut sa-i dau tatalui si a zis:Tine-i sa-ti iei scaun (de gaming).Si a zis, inca de 5 ori si ai banii de un scaun.Si voiam sa-i zic ca vreau ssd dar surpriza(rusinea), nu i-am zis.Ce zicea oare daca ii ziceam de ssd care este 200 lei fata de scaun de gaming 600 lei

Ce saaaa faaaac?

10 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Ai fost bleg... fii sincer cu el.

| cfrtobias a răspuns (pentru danbnz):

Pai e frica probabil ca zice tatal lui vrei acum si ssd si scaun si daca zice ssd numai ii va cumpara scaun asa crede si el probabil

| danbnz a răspuns (pentru cfrtobias):

Probabil, dar de ce atata frica... ce, o sa-i rupa capatana ca vrea si el ceva?
Ori ii ia ori nu si asta e.

Răspuns utilizator avertizat
| cfrtobias a răspuns (pentru danbnz):

Poate vrea ambele si dupa primeste cel cu bani mai putini si nu i-ar conveni

| danbnz a răspuns (pentru cfrtobias):

E bine si asa... invata valoarea banului muncit ca doar lui taica-sau nu-i pica bani din cer... o sa-i ia omul ce-si permite.
Vrea ceva ultra? Ok. Sa invete, sa-si ia un job bun si poate sa-si ia ce-i doreste inimioara.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai vreo 2 ani de cand incerci sa iei ssd ala. Las ca acusi te abgajezi si iti cumperi singurel

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Zicea. încă de două ori.
Așa că, să mai zici o dată.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Viziteaza un psihiatru. Daca mai vad multe intrebari de-astea timpite, o iau razna. P.S. Un SSD de 240 gasesti pe la 150 RON lejer. https://www.pcgarage.ro/ssd/apacer/as350-panther-240gb-sata-iii-25-inch/

| alex495 a răspuns:

Nu va inteleg deloc cu scaunele astea... 600 de lei dar nici macar ventilatie n are. E un scaun tip scoica, nimic special.