| AmxMod a întrebat:

ieri m-a chemat un prieten sa mergem astazi la pizza si am zis ca mergem si lo mai chemat pe un prieten si o zis ca vine si el. si astzi imi trimite mie mesaj ca nu vine ca n-are chef de pizza si mai imi zice ca noi ne-am inteles cu pizza. si cand am vazut mesaju l-am sunat si iamzis si o zis sa facem ce vrem ca el nu vine si i-am inchis telefonul. si acuma i-am trimis mesaj si l-am intrebat daca ai suparat pe mine si o zis lasa-ma ma ca ai la meci si nu pot vb. oare este suparat pe mine?

Răspuns Câştigător
| Andreea_4752 a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa fie suparat pe tine.

2 răspunsuri:
| ErickEmil a răspuns:

Ba jur am citit de 3 ori si tot n-am inteles partea cu pizza, cum adica :Astzi imi trimite mie mesaj ca nu vine ca n-are chef de pizza si mai imi zice ca noi ne-am inteles cu pizza? Adica o zis ca n-are chef de pizza dar totusi voi v-ati inteles ca mergeti la pizza? Sunt derutat laughing

| Bianca306 a răspuns:

Dar de ce sa se supere?