| LCD a întrebat:

Nu pot sa cred! cum a putut sa-mi faca asa ceva?
Inainte de ora 8 am vorbit ca dupa ora 8, ii dau mesaj si ii spun cum facem ca sa iesim.
in jur de ora 20:30 i-am dat mesaj si l-am intrebat daca a terminat ce avea de facut. timp in care eu ma imbracam.nu am primit niciun semn.
l-am tot sunat si l-am sunat.
la ora 9 raspunde si imi spune ca nu mai vine nicunde, ca el nu e prostul meu.
deci s-a suparat ca nu i-am trimis mesaj mai devreme si nu i-am spus unde mergem si ce facem.
Nu imi vine sa cred. mi-a zis ca nu mai vine ca merge acasa si se culca
iar eu fac atatea pentru el si el nu isi petrece nici macar ziua de astazi cu mine.
a mai facut faze de genu... ce sa fac cu el?sad
eu tin prea mult la el... crying
sunt distrusa, nu pot sa explic ce stare am

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Daca face asa ceva inseamna ca ori e imatur ori e nesimtit si cauta motive. Se mai intampla si chestii de genul. Eu cel mai des am patit -o cu : - Dar numai eu sa te sun?

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exagera. A fost o neintelegere si cu asta basta. O fi fost obosit, suprata, nervos si a reactionat prost la o chestie minora. Fii tu toleranta si intelegatoare. Lasa-l sa doarma si maine va fi o noua zi in care veti fi fericiti, fara reprosuri si certuri. Lucrurile astea se intampla in fiecare relatie, important e sa ai intelepciunea sa le depasesti.

| gigiro a răspuns:

N-ai auzit de sfertul academic?

| nobody_9468 a răspuns:

Trebuie sa comunicati, e foarte greu, stiu cel mai binelaughing am si eu aceiasi problema, insa a inceput sa ma doara'n cot, adica daca lui nu'i pasa, mie de ce mi'ar pasa? cu toate ca tin la el, imi gasesc altul frate care sa tina la mine si mai ales sa'mi arate ca tine le mine, ce pana mea?winking

Spune'i ce te doare si cere'i sa fie sincer. Daca vede ca il ignori va veni el dupa tine sa te bage in seama asa face si a meubig grin. A vazut ca ma uitam dupa altii a venit langa mine si ma mai tine si de manalaughing cu toate ca el spune sa ne ferim de restul lumii din scoalawinking.

Bafta.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Cred ca aveti o problema de comunicare.

| bluesky a răspuns:

Poate te pune la incercare...incearca sa ii explici ca i-ai tirmis mesaj. Daca nu, vb cu niste prietene de ale tale si DISTREAZA-TE stiu c anul poti, dar macar incearca sa vada ca nu esti Tu proasta lui! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tii atita la el pentru ce l-ai lasat sa astepte jumatate de ora mesajul tau? Dupa ora 8 putea sa insemne si 8 si un minut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai incercat sa il rasplatesti cu aceeasi moneda?batting eyelashes
arata-i ca nici uh nu esti proasta lui. poate el nu tine la tine si doar te foloseste. vrea sa scape de uh...incearca sa comnunici mai mult cu el

| narcis_5971 a răspuns:

Simplu. terminatzio, nare rost sa va frecati atat si fara rost, mai bine fara asa ceva. parerea mea

| rox_1444 a răspuns:

Te.ai intrebat daca nu cumva cauta motiv de cearta? ti. a dovedit ca te iubeste? sau ceva de genu'? straight face incerca sa vobesti cu el si spune-i sa te lamureasca si pe tine care este motivul alegerii lui si daca este sigur de ceea ce vrea...straight facedaca iti va oferi o a doua sansa, vorbeste cu el si intreaba. l ce ar vrea sa schimbe la tine, dar spuneii si ceea ce ai vrea tu sa schimibi., incercati sa va faceti pe plac unul altuia happy. multa bafta!