| AnonimDedicat a întrebat:

Salut, ieri m-am dus la Decathlon cu un prieten și aveam și trotinetele cu noi și masca, am intrat în magazin am pus trotinetele intr0un colt si paznicul a venit la noi și ne-a spus dar când se intra intr-un magazin nu știți să dați buna ziua și să întrebăm dacă putem să punem trotinetele și ne-a dat afară. Am 15 ani, avea voie să ne dea afara?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, și-a luat singur voie.

| Sofer a răspuns:

De asta e gardian acolo. Normal când intri într-un magazin dai bună ziua.