| AmxMod a întrebat:

Salut, ieri pe la ora 20:00 am vb cu prietena mea la telefon. am vb vreo jumatate de ora, si i-am zis ca o sun pe seara adica la 22:30 cum fac in fiecare seara, si n-am sunat-o pentru ca am adormit si m-am trezit pe la 01:00 si n-am mai sunat-o ca a fost tarziu, si i-am trimis mesaj ca am adormit si sa nu se supere pe mine, oare s-a suparat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreab-o pe ea.Asa vei sti sigur.Numai bine.

6 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

N-ai de unde sa stii daca s-a suparat sau nu. Discuti cu ea si ii explici ca ai adormit si ca n-a fost nimic intentionat. O sa inteleaga.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca aveti 12 ani probabil s-a suparat, daca aveti mai mult inseamna ca iti dai seama ca e o prostie ce intrebi tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-ne numarul de telefon sa o intrebam, da-i ma baiatule telefon si cere-ti scuze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu-i o incuiata la minte care crede ca ai fost cu nu stiu ce curva in Herastrau si de aia nu ai sunat-o atunci nu a avea de ce sa se supere, i se poate intampla oricui sa adorma. Dar in cazul in care e ceea ce am zis eu mai sus iti doresc succesuriwinking

| Kilobyte a răspuns:

Salutare,

Daca tine la tine nu are de ce sa se supere.

O zi buna.

| Mikku a răspuns:

Daca ai Messul ei, sau orice altceva, inventeaza o scuza ca " s-a luat curentul aseara si mi se terminase bateria la telefon " sau ca " nu mai aveam minute sau mesaje ". Asa o sa te inteleaga si nu o sa se supere. Nu uita ca la inceput sa spui si un " Scuze " sau " imi pare rau" apoi spune scuza.