| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ieri seara stateam in parc si a venit un copil mic la mine. Ne-a aratat degetul din mijloc si a venit sa dea in noi. L-am tras de mana si l-am urecheat dupa aceea a venit cu maica-sa si m-a luat si ea de ureche si mi-a zis ca daca ma mai prinde in parc imi rupe picioarele. Daca se mai atinge de mine, ce ii pot face?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dar tu ca te-ai atins de copilul ei, ce-ti poate face?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Avand in vedere ca ai dat intr-un copil eu zis ca nu ii faci nimic si sa lasi vitejiile in pace.

| anonim3247 a răspuns:

Trebuia să ți cu mâna copilul la distanță că sigur nu mai ajungea să dea în voi cu mâinile.

| IUseMcDonaldWifi2000 a răspuns (pentru anonim3247):

Am 15 ani, puteam sa ma protejez de mama copilului cu siguranta deoarece fac sport de performanta dar am ales sa trec cu vederea. Nu stie sa isi educe copilul asta nu inseamna ca ma voi ferii de locul de joaca unde ma pot duce sa ma relaxez nu sa ma injure copii mici de 5-6 ani si sa vina la tine sa iti dea palme.

| anonim3247 a răspuns (pentru IUseMcDonaldWifi2000):

Legal, ar trebui să chemi Poliția Locală, nu Poliția Națională și ăia sigur tot la fel îți vor spune.

| VelicanEmilia a răspuns:

Trebuia s-o cauti pe distrusa de ma-sa si sa-i zici sa-si educe odreasla. Nici tu nu trebuia sa faci legea in parc.
Te-a pocnit pe buna dreptate. Nici tu nu esti Bruce Lee sa bati tu copchiii lumii.
Ca e nesimtit ala mic, e din cauza parintilor care nu s-au ocupat de el.
Daca s-a atins de tine si tu de diavolul ala mic, nu poti face nimic.
Ca si aia ti-a dat-o la ureche cu motiv. Ti-ai pus mintea cu un copil.

| IUseMcDonaldWifi2000 a răspuns:

Ma scuzati, nu a venit sa dea in noi, a dat in noi

| QQQQQQQQ a răspuns:

Intri în aplicația telefon și o ameninti că suni la poliție