| graffman a întrebat:

Salut ieri stateam cu niste prieteni si beam o bere la care vine politia si vine si-mi ia datele mie si la inca doi prieteni din cate am inteles dca nu te pune sa semnezi nica nu-i amenda... da as vrea sa stiu ce mi se poate intampla cine a mai patint va rog sa-mi ziceti big grin

2 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Esti minor? dca esti minor si te-au prins ca bei alcool s-ar putea sa o incurci

| Linoleu a răspuns:

Nu patesti nimic, asa se face in caz ca se intampla ceva in zona... oricum nu ai voie sa bei alcool in locurile publice.