| HelppMe a întrebat:

Salut,imi place de o fata care in trecut ii placea de mine si mie nu-mi placea de ea. acum s-a intors roata si eu mor dupa ea si nu stiu ce sa mai vorbesc cu ea pe facebook. am tot vorbit cu ea dar eu de fiecare data nu mai stiu ce sa-i scriu si o intreb daca iasa pe afara si o iau prea direct cu chestia asta... spuneti-mi va rog ce as putea vorbi inainte sa o chem undeva anume sau sa vad daca inca ii mai place de mine ..multumesc!

7 răspunsuri:
| dragutzairina a răspuns:

Pai...spune-i de exemplu :''afara este o vreme frumoasa nu vrei sa iesim in parc sa ne plimbam, sa mai vorbim poate mancam si o inghetata? Te rog accepta.'' sau ceva de genul asta.eu zic ca iti va merge big grin daca mai vrei alte exemple...zi-mi dar o sa imi ia putintel pana imi mai vin altele laughing

| HelppMe explică (pentru dragutzairina):

Da-mi id-u tau de mess big grin laughing sa te intreb ceva

| dragutzairina a răspuns:

Trimitemi rerere pe mess. laughing
ai id-ul in mesaje laughing

| Melek27 a răspuns:

laughing exact asa a patit un baiat cu mine laughing incearca sa nu fii prea siropos in vorbe si sa n-o sacai prea mult la cap(fetelor nu le place asta). incearca s-o convingi sa iasa cu tine ca prieteni(nu-i arata prea mult ce simti) si dupa vezi cum poti s-o iei ca sa continui ce-ai inceput.cel mai important lucru este sa va imprieteniti ca sa aveti ce vorbiwinking

| HelppMe explică (pentru Melek27):

Da-mi id-u tau de mess ca sa vorbim ceva te rog big grin

| Melek27 a răspuns (pentru HelppMe):

Ia fb-ul ca mess'ul nu-mi merge https://www.facebook.com/sabinna.melek

| JohnZ a răspuns:

Scoate-o in oras, arata-i ca ai vrea sa fie ceva.Nu te crampona prea mult mai sunt alte 3, 5 miliarde de femei pe lumea asta.Conteaza ca tu sa te simti bine, si cred ca in momentul asta cel mai bine ar fi sa te eliberezi si vorba aia, do it and. happy