| NubleReapper a întrebat:

Salut,imi place de o fata,cum as putea sa o fac sa se simta mai bine in prezenta mea,ce subiecte pot vorbi cu ea, cum as putea sa o invit in oras?
Ea este la judo, ce puteti sa imi puteti spune despre acest sport?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cum o invit in oras? Foarte greu e s-o intrebi `vii cu mine la un suc?` sau ceva de genul.

| GulubuntzBudulush a răspuns:

Asteapta, nu cred ca iti trebuie prietena. Fa si tu un sport, poate curand cand o sa termini astea o sa-ti fie bine. (copilas)