| MihaiAndronescu123 a întrebat:

Imi place de o fata, vorbesc cu ea pe facebok si la scoala.De unde stiu daca si ei i place de mine?

Răspuns Câştigător
| LollittaS a răspuns:

Ca fata exista posibilitatea sa fi simtit deja ca o placi, dr nu poate fi sigura, decat sa stai sa te gandesti daca si ea te place ai putea incerca sa ii intri tu la inima, orice fata oricat de tare incearca sa se tina este cucerita de anumite gesturi din partea unui baiat, incearca sa ii demonstrezi ca o asculti atat cat are nevoie, ca o susti si ca o poti intelege si va aprecia mai mult decat sigur. Faptu ca vorbiti este clar un atu, daca ei ii face placere sa vorbeasca cu tine este clar un mare pas in fata, incearca ce ti-am spus si sigur nu vei da gres! :*

4 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Pai daca vorbeste cu tine, te simpatizeaza.du-i un cadou mic sau invit-o la un suc si vezi ce zice

| Peaches a răspuns:

Din atitudinea ei. Eu cred ca te placeee!
Have fun!

~Roxetta

| einenebun23 a răspuns:

Mai stai putin si dupa ce mai vorbiti ai putea sa o intrebi asa direct.

| SierraTomphson a răspuns:

Pai poti sti daca te place daca iti zambeste mereu, trece deseori pe la banca ta, daca cand te uiti la ea, se rusineaza...