| OnlyYou47 a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat din scoala mai mic cu un an, nu am mai fost niciodata atat de indragostita! parca traiesc pe o lume paralela cu a celorlaltistraight face Il stiu de anul trecut, cand a venit la noi in scoala.De cand a inceput anul acesta scolar, el a inceput sa ma salute desi nu ne cunosteam. A intrat vara asta o data pe mine cand eram pe facebook, dar am vorbit putin.De vreo doua saptamani l-am bagat in lista de mess, si mai vorbim din cand in cand.De obicei eu sunt cea care incepe discutia, dar si el cateodata(probabil cand se plictisestelaughing). Il plac atat de mult, vorbesc toata ziua despre el si nu stiu cum sa-i zic ca-l plac pentru. ca nu vreau sa ma fac de rasstraight face e asa de dragut, si nu cred ca ma place ...desi toti colegii imi zic ca sunt proasta pentru ca cred asta, ca sunt frumoasa si ca am multi pretendeti desii mie nu imi sta capul doar la elstraight face nu stiu ce sa mai fac, sa il las in pace? cred ca e cel mai greu lucru din lume pentru mine... un sfat va rogstraight face:*

2 răspunsuri:
| GrigoRee94 a răspuns:

Stii cum e vorba aia "Incercarea moarte n-are" :d Poti incerca daca simti ca il placi asa mult si ca nu iti sta nimic in cale! >big grin

| SPIRIDUSABYBY a răspuns:

Pai parerea mea e ca, ar trebui sa ai o discutie cu el pe tema asta. Lasa timiditatea la o parte. ca nu te ajuta cu nimic. Daca stay asa nu faci nimic... nimic nu se va intampla. baga`te si tu cu el mai mult in seama...stay mai mlt cu el. si vezi c zice. pana la urma nu ai nmc de pierdut. sper ca te-am ajutat. daca mai vrei sa ceri un sfat poti oricand sa`mi ceri. :*:*